Komandos gerovė žiemos metu
  Naujienų sąrašas

  Paprasti būdai, padedantys pagerinti komandos gerovę žiemos metu

  Paprasti būdai, padedantys pagerinti komandos gerovę žiemos metu

  Nors dienos jau pradėjo ilgėti, mūsų vis dar laukia laiko tarpas, kuomet mus pasiekia mažai saulės spindulių. Nieko nenustebins, jeigu pasakysime, jog saulės šviesos trūkumas gali sukelti nuovargį ir prisideda prie motyvacijos stygiaus, o tai gali turėti įtakos komandos ir apskritai visos įmonės dvasiai bei produktyvumui. Norime pasidalinti keliais elementariais būdais, kuriuos pritaikius, įmonės galėtų užtikrinti savo komandos gerovę šaltuoju metų laiku.

  • Švęskite tiek įmonės, tiek darbuotojų pasiekimus. Nors švęsti ir pastebėti net mažiausią kolektyvo ar individualaus darbuotojo laimėjimą yra svarbu ištisus metus, žiemą tai įgauna ypatingą svorį. Ko gero, nėra geresnio būdo pradėti naujus metus, kaip peržvelgiant, kas buvo nuveikta praėjusiais metais. Nebijokite apdovanoti savo darbuotojų net už menkiausius pasiekimus! Pošventinis laikotarpis stokoja pozityvumo, tad nėra geresnio laiko švęsti teigiamų rezultatų, nesvarbu, kokie jie bebūtų.

  • Suteikite papildomą išsilavinimą. Vienas svarbiausių dalykų, norint būti geru darbdaviu, yra suteikti savo darbuotojams papildomus mokymus ir užtikrinti, kad visi komandos nariai žinotų apie mokymų galimybes. Itin svarbu, jog darbuotojai jaustų, jog jie gali gauti tai, ko jiems reikia – nesvarbu, ar tai papildomos žinios, ar kiti privalumai.

  • Siūlykite papildomas naudas, kad pagerintumėte savijautą. Sportinės narystės ir kitos naudos tapo neatsiejama įmonių kultūros dalimi, o didelė dalis Lietuvos darbdavių siūlo panašius privalumų paketus savo darbuotojams. Jei Jūs nesiūlote panašių privalumų, turėtumėte apsvarstyti galimybę tai pakeisti. Jeigu jau siūlote įvairius motyvacinius paketus, siūlome kasmet patikrinti, ar siūlomi privalumai vis dar atitinka Jūsų darbuotojų poreikius. Išsamus sveikatos apsaugos paketas padeda darbuotojams sumažinti įtampą bei stresą, o tai savo ruožtu padidina produktyvumą. Norime pabrėžti, jog, siūlydami skirtingus naudų paketus, darbuotojai jaučia, kad jie rūpi darbdaviui, o tai prisideda prie kai kurių darbdavių trokštamo lojalumo.

  • Sukurkite stiprų bendruomenės jausmą. Bet kokia darbo aplinka, nesvarbu, ar tai biuras, parduotuvė ar sandėlis, vaidina pagrindinį vaidmenį darbuotojų gerovei. Juk tai – vieta, kurioje visi susirenka, susitinka, bendrauja tarpusavy ir praleidžia gana didelę savo dienos dalį. Taikydami įvairias komunikacijos ir socialinių tinklų platformas, kaip „Microsoft Teams“, „Viva Engage“, „Facebook“, „LinkedIn“, skatinkite kolegas palaikyti ryšį bei dalinkitės jose svarbiausia informacija. Renginių organizavimas yra puikus būdas suburti žmones ir bendrauti. Jeigu turite didesnę komandą, organizuokite susibūrimus pagal pomėgius, nesvarbu, ar tai – sportas, rankdarbiai ar kita. Net ir dirbant nuotoliniu arba hibridiniu būdu, sukurti bendruomenę taip pat įmanoma, naudojantis socialiniais tinklais, reguliariai bendraujant ir kalbantis ne tik su darbu susijusiomis temomis.

  Kad ir kokios būtų Jūsų įmonės galimybės, visada atminkite, kad didžiausias įmonės turtas – darbuotojai, kurie kasdien dirba, siekdami įmonės tikslų. Kuo jie bus labiau motyvuoti ir sveikesni, tuo efektyviau judės bendrų tikslų link.
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...