Perdegimas prieš šventes
  Naujienų sąrašas

  Kaip išvengti prieššventinio perdegimo darbe?

  Kaip išvengti prieššventinio perdegimo darbe?
  Jei pastaruoju metu pastebite savo elgesyje perdegimo požymių, gali būti jog Jums – prieššventinis perdegimas. Pirmas dalykas, kurį reikia tokiu atveju padaryti, tai pripažinti sau, jog nesate visagalis, neturite 6 porų rankų viskam, ir taip, Jūs esate paprastas žmogus, kuris gali pavargti. 

  Jeigu norite atgauti jėgas, turime jums kelias rekomendacijas:

  • Laikykitės miego ir poilsio rutinos. Planuokite savo mitybą (jei esate įpratę nekreipti dėmesio į alkį arba entuziazmo įkarštyje galite to nepastebėti, nustatykite priminimus telefone). Nepamirškite gerti vandens! 
  • Pabandykite įtraukti kardio treniruotes į savo dienos rutiną ar bent jau atrasti pusvalandį lengvam pasivaikščiojimui.
  • Kai vėl patiriate stresą, išbandykite kvėpavimo pratimus. Pavyzdžiui, pratimas „4-7-8“ – iškvėpkite per burną. Uždarykite burną ir įkvėpkite per nosį, kol suskaičiuosite iki 4. Sulaikykite kvėpavimą, kol suskaičiuosite iki 7, o 8-ą kartą iškvėpkite per burną.
  • Užsiregistruokite masažui. Įrodyta, kad jis padeda sumažinti streso hormono kortizolio kiekį.
  • Pasikalbėkite apie savo būklę su žmogumi, kuriuo pasitikite – specialistu ar geru draugu.
  • Nepamirškite, jog kad ir kaip norėtumėte nudžiuginti savo artimuosius įspūdingomis dovanomis, tai neturėtų viršyti Jūsų finansų, o siekiant išvengti streso, pasirūpinkite šventinėmis dovanomis kiek įmanoma anksčiau. 
  • Ir atminkite, kad perdegimas yra būklė, nuo kurios niekas nėra apsaugotas. Taigi nekaltinkite savęs, jei staiga pritrūks energijos. Kuo anksčiau pradėkite sau padėti ir nespauskite savęs į ribas!

  Gražių artėjančių švenčių!

  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...