Personalo atranka

  Darbuotojų atranka

  Darbuotojų atranka – tai paieška ir atranka tokių kandidatų, kurie turi reikiamų savybių ir įgūdžių dabartiniams ir ilgalaikiams kliento įmonės tikslams įgyvendinti.

  Jau 30 metų Stafferty kasdien ieško savo klientams naujų darbuotojų. Siekdami atrinkti geriausius kandidatus, per tą laiką išbandėme įvairias siūlomas priemones ir patys sukūrėme atrankos metodiką, sudarytą iš skirtingų būdų ir technologijų. Paiešką pradedame savo informacinėje sistemoje „Experium“ – ši programa apima visas šalis, kuriose teikiame savo paslaugas. Joje sukaupta daugiau nei 5 000 000 kandidatų gyvenimo aprašymų (CV). Potencialių darbuotojų mes ieškome ne tik „Experium“, bet ir įmonėse, megzdami ryšius specialistų bendruomenėse, lankydamiesi specializuotose parodose ir seminaruose. Taip pat aktyviai bendradarbiaujame su universitetais ir naudojame skaitmeninės rinkodaros priemones. 

  Vidutinė Stafferty personalo atrankų specialistų darbo patirtis šioje srityje – 5 metai. Be to, mūsų darbuotojai nuolat gerina kvalifikaciją ir mokosi naudotis naujomis technologijomis. 

  Kodėl verta rinktis Stafferty?

  • Per 30 darbo metų sukaupėme patirties visose rinkose. Ypač gerai mums sekasi ieškoti bankų paslaugų pardavimo vadybininkų, IT specialistų ir farmacijos įmonių darbuotojų, kitaip tariant – įvairaus lygio specialistų visuose ekonomikos sektoriuose.
  • Teikiame paslaugas įmonėms, veikiančioms vartojimo prekių gamybos ir prekybos sektoriuose, taip pat medicinos ir farmacijos produktų, mažmeninės prekybos, svetingumo paslaugų, žemės ūkio, automobilių pramonės, metalurgijos, naftos ir dujų, finansų ir bankininkystės paslaugų, IT ir telekomunikacijų paslaugų bei kitose srityse. 
  Mūsų rezultatai neretai pranoksta itin specializuotų įmonių veiklos rezultatus. Taip pat norime atkreipti dėmesį į skirtingose rinkose dirbančių Stafferty komandų dydį.
  • Stafferty biurai šiuo metu veikia 4 šalyse. Dirbame daugiau nei 45 miestuose, todėl esame pajėgūs greitai rasti bet kokį reikalingą skaičių darbuotojų.
  • Jei mūsų atrinktas kandidatas po bandomojo laikotarpio nebus įdarbintas, esame pasirengę pasiūlyti kitą asmenį.

  Ką galime pasiūlyti susidomėjusiam klientui?

  • Jums pasirinkus darbuotojų atrankos paslaugą, pasiūlysime konkretų jūsų reikalavimus atitinkantį, taip pat reikiamų asmeninių savybių turintį ir motyvuotą specialistą. Rasime konkrečiai darbo vietai tinkamiausių specialistų, kurie jūsų įmonėje dirbs ilgą laiką.
  • Galime padėti, jeigu reikia, pasamdyti keletą darbuotojų ar parinkti reikiamus žmones, be to, dirbame visoje šalyje ir visuose ekonomikos sektoriuose.
  Sėkmės mokestis už mūsų paslaugas paprastai yra tam tikras metinių kandidato pajamų (prieš atskaitant mokesčius) procentas ir priklauso nuo įvairių veiksnių, kurie aptariami užsakant paslaugą. Mokėsite tik tuo atveju, jei kandidatą įdarbinsite.
  Mūsų paslaugos
  Personalo atranka
  Projektinė darbuotojų atranka – masinė kandidatų atranka į tipines pareigas, kurios darbdavių laikomos standartinėmis. Ši paslauga paprastai siūloma, kai reikia pasamdyti stažuotojus arba pradinio lygmens darbuotojus, darbininkus.
  Personalo atranka
  Ši paslauga apima vadovų ir retų profesijų specialistų paiešką.
  Personalo atranka
  IT personalo atranka – tai IT specialistų paieškos ir atrankos paslauga, teikianti pilną kandidatų paieškos ciklą klientams, suinteresuotiems IT srities darbuotojų įdarbinimu.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...