Galvų medžioklė

  Vadovų paieška

  Ši paslauga apima vadovų ir retų profesijų specialistų paiešką.

  Mes galime pasiūlyti specifinių sričių specialistų, nes pirmiausia išnagrinėjame jūsų įmonės poreikius ir atliekame rinkos tyrimus pagal tinkamiausią profilį. Žinome, kaip kalbėtis su įvairiais žmonėmis ir galime sudominti net reikliausius kandidatus.

  Stafferty yra pasirengusi priimti bet kokio masto ir užmojo iššūkį, atsižvelgdama į jūsų įmonės rinkos specializaciją. Visi mūsų įmonės darbuotojų atrankos specialistai šioje srityje yra sukaupę ne mažesnę kaip penkerių metų patirtį. Ieškodami tinkamų kandidatų, Stafferty konsultantai ir analitikai naudoja unikalų metodų ir technologijų rinkinį.

  Kodėl verta rinktis Stafferty?

  • Asmeninis požiūris;
  • Konfidencialumo garantija;
  • Tinkamiausių kandidatų pritraukimo kanalų naudojimas;
  • Pasirengimas priimti bet kokio masto ir užmojo iššūkį;
  • Nuolatinis tobulėjimas ir gebėjimas lanksčiai prisitaikyti;
  • Geriausių rezultatų ir abipusės sėkmės siekis;
  • Papildomas įsipareigojimas prireikus pasiūlyti kitą darbuotoją;
  • Pagalba kandidatui bandomuoju laikotarpiu.
  Sėkmės mokestis už mūsų paslaugas paprastai yra tam tikras metinių kandidato pajamų (prieš atskaitant mokesčius) procentas ir priklauso nuo įvairių veiksnių, kurie aptariami užsakant paslaugą. Mokėsite tik tuo atveju, jei kandidatą įdarbinsite.
  Mūsų paslaugos
  Personalo atranka
  Darbuotojų atranka – tai paieška ir atranka tokių kandidatų, kurie turi reikiamų savybių ir įgūdžių dabartiniams ir ilgalaikiams kliento įmonės tikslams įgyvendinti.
  Personalo atranka
  Projektinė darbuotojų atranka – masinė kandidatų atranka į tipines pareigas, kurios darbdavių laikomos standartinėmis. Ši paslauga paprastai siūloma, kai reikia pasamdyti stažuotojus arba pradinio lygmens darbuotojus, darbininkus.
  Personalo atranka
  IT personalo atranka – tai IT specialistų paieškos ir atrankos paslauga, teikianti pilną kandidatų paieškos ciklą klientams, suinteresuotiems IT srities darbuotojų įdarbinimu.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...