Talentų rinkos analizė

  Talentų rinkos analizė

  Talentų rinkos analizė – tai profesionalų teikiama konsultavimo paslauga, siekiant pagal kliento pageidavimą surinkti ir analizuoti darbo rinkos duomenis.

  Analizės rezultatas yra pagal konkrečius kliento poreikius atliktas tyrimas, kuris leidžia klientui pamatyti „visą vaizdą“ ir tik tada daryti išvadas dėl to, kaip jis turėtų pakeisti arba patobulinti esamus verslo procesus ir sistemas.

  Tokio tyrimo rezultatus galima panaudoti ruošiantis kandidatų į konkrečias laisvas darbo vietas paieškai ir atrankai, taip pat vadovybė į juos gali atsižvelgti priimdama su darbuotojų vadyba, organizacine plėtra, strateginiu ir veiklos planavimu, rinkodaros tyrimais ir kitais panašiais klausimais susijusius sprendimus.

  Kodėl verta rinktis Stafferty?

  • Galime tiesiogiai naudotis atitinkamos srities informacija – kiekvieną dieną mes stebime visą rinką ir dirbame su kandidatais; 
  • Savo darbe laikomės aukštų etikos standartų, todėl pelnėme didelį pasitikėjimą.
  Mūsų paslaugos
  Konsultavimas
  Tai – paslauga, kuria siekiama nuosekliai rinkti informaciją apie rinką, įmonės prekės ženklą ir darbuotojus. Rinkos ir verslo tyrimai yra labai svarbi verslo strategijos kūrimo dalis.   Konsultavimas
  Pagalba karjeros plėtrai atleidžiamiems arba atleidžiamiems vadovaujantiems ir nevadovaujantiems darbuotojams.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...