Veiklos rangos paaiškinimas
  Naujienų sąrašas

  Kas yra veiklos ranga ir kodėl ji naudinga įmonėms?

  Kas yra veiklos ranga ir kodėl ji naudinga įmonėms?

  Ar kada susidūrėte su terminu „veiklos ranga“ (geriau žinomu kaip outsourcingu ar užsakomosiomis paslaugomis), tačiau niekada nesupratote, ką tai reiškia? Šiame straipsnyje papasakosime viską, ką reikia žinoti apie veiklos ranką, pateiksime išsamų šios sąvokos paaiškinimą ir kelis argumentus, kodėl veiklos ranga gali padėti Jūsų verslui augti.

  Kas iš tiesų yra veiklos ranga?

  Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gana sunku suprasti, kas yra veiklos ranga, tačiau paaiškinant elementariausiais žodžiais, tai – praktika, kai įmonė įdarbina trečiąją šalį arba laisvai samdomą asmenį (freelancer‘į) iš išorės, kad atliktų užduotis arba gamintų produktus, kuriuos įmonės darbuotojai anksčiau atliko įmonės viduje arba paslaugos ar prekės prieš tai niekada nebuvo teikiamos ir tam tikru momentu jų paklausa išaugo.

  Veiklos ranga pasaulyje tampa vis populiaresnė, o sferos gali skirtis nuo įvairią atributiką gaminančios trečiosios šalies įmonės iki buhalterinės apskaitos skyriaus funkcijų perėmimo, tačiau užsakomųjų paslaugų populiarumas ypatingai auga IT sektoriuje. IT outsourcingo populiarumas ypač išaugo COVID-19 pandemijos metu, o įmonės perka ne tik klientų aptarnavimo, bet ir programavimo paslaugas.

  Kuo veiklos ranga gali būti naudinga Jūsų įmonei?

  Bene didžiausia veiklos rangos nauda – ji padeda sumažinti darbo ir įrangos sąnaudas.

  Outsourcingas taip pat padeda įmonėms sutelkti dėmesį į svarbesnius dalykus, kurie gali padėti joms pasiekti įšsikeltus verslo tikslus.

  Kitas privalumas gali būti tas, jog veiklos rangos paslaugos ar gamyba suteikia Jūsų įmonei sparčią prieigą prie kvalifikuotų specialistų, ypač kai to reikia skubiai. Tai reiškia greitesnes ir geresnes paslaugas.

  Kadangi outsourcingo teikėjas yra atsakingas už verslo operacijas ir vėliau stato joms infrastruktūrą, užsakomųjų paslaugų teikėjas pašalina investicijų į infrastruktūrą poreikį.

  Kodėl verta rinktis Stafferty?

  • Stafferty teikia kelias veiklos rangos paslaugas. Mūsų privalumai:

  • Individualus požiūris į projektą;

  • Pasirengimas priimti bet kokio masto ir užmojo iššūkį;

  • Galimybė surasti įvairiausius talentus;

  • Strateginis išteklių planavimas ir paieškos priemonės;

  • Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai;

  • Darbo su darbdavio prekės ženklu patirtis;

  • Nuolatinis tobulėjimas ir gebėjimas lanksčiai prisitaikyti;

  • Geriausių rezultatų ir abipusės sėkmės siekis.
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...