Produktyvumo ir motyvacijos skatinimo praktikos
  Naujienų sąrašas

  Darbuotojų produktyvumo ir motyvacijos didinimas: naujausios žmogiškųjų išteklių praktikos

  Darbuotojų produktyvumo ir motyvacijos didinimas: naujausios žmogiškųjų išteklių praktikos

  Žmogiškųjų išteklių vaidmuo peržengė paprastas administracines pareigas – žmogiškųjų išteklių skyriai dabar yra labai svarbūs nustatant įmonės kultūrą, didinant darbuotojų produktyvumą ir didinant motyvaciją. Naujausi žmogiškųjų išteklių metodai yra skirti patenkinti šiuos kintančius lūkesčius, todėl darbo jėga yra labiau įsitraukusi ir motyvuota.

  Lanksčios darbo sąlygos

  COVID-19 pandemija paspartino nuotolinio darbo prieinamumą. Darbuotojų motyvacija ir produktyvumas padidėjo įmonėse, kurios užtikrina lanksčią darbo tvarką, pavyzdžiui, nuotolinio darbo pasirinkimą ir lankstų darbo laiką. Taikant šį metodą pripažįstama, kad darbuotojai turi skirtingus reikalavimus ir pageidavimus, todėl jiems suteikiama daugiau įtakos darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrai.

  Personalizuotas darbuotojų tobulinimas

  Populiarėja pagal individualius poreikius pritaikyti darbuotojų tobulinimo planai. Žmogiškųjų išteklių skyriai naudojasi duomenimis pagrįstomis įžvalgomis tam, kad sukurtų personalizuotus mokymosi ir tobulėjimo būdus darbuotojams. Darbuotojai jaučiasi vertinami ir skatinami tobulėti organizacijoje, kai atsižvelgiama į konkrečius talentus ir karjeros siekius.

  Psichikos sveikatos ir gerovės programos

  Darbuotojų laimė yra svarbus prioritetas bet kuriam darbdaviui. Žmogiškųjų išteklių skyriai daugiausia dėmesio skiria psichikos sveikatos programoms ir priemonių teikimui darbuotojams. Tai apima streso valdymo, konsultavimo paslaugų ir sveikos darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros skatinimo kursus. Pirmenybė teikiama psichologinei sveikatai, todėl darbuotojai yra labiau motyvuoti ir produktyvesni.

  Našumo valdymas ir nuolatinis grįžtamasis ryšys

  Kasmetiniai veiklos vertinimai užleidžia vietą dažnesniems grįžtamojo ryšio seansams. Žmogiškųjų išteklių skyriai palaiko augimo ir tobulėjimo kultūrą, nuolat teikdami darbuotojams grįžtamąjį ryšį ir kurdamas aiškius, pasiekiamus tikslus, skatinančius darbuotojus klestėti.

  Technologijų pasitelkimas

  Žmogiškųjų išteklių skyriai turi naudotis technologijomis. Dirbtiniu intelektu pagrįstų sprendimų naudojimas įdarbinimui, darbuotojų įsitraukimo apklausoms ir duomenų analizei pagreitina procedūras ir suteikia naudingų įžvalgų, leidžiančių priimti geresnius sprendimus, kurie padidina produktyvumą ir motyvaciją.

  Lyderystės mokymai

  Žmogiškųjų išteklių skyriai stipriai prisideda prie lyderių įmonės viduje kūrimo. Lyderystės ugdymo programos užtikrina, kad vadovai sugeba motyvuoti ir valdyti savo darbuotojus, todėl pagerėja darbo našumas.

  Darbuotojų sveikatingumo programos

  Sveikatingumo programos darbovietėje, sveiko maitinimosi galimybės ir ergonomika sukuria fiziškai ir psichologiškai sveikesnę darbo jėgą. Visapusiškai sveikai besijaučiantys darbuotojai yra labiau motyvuoti ir produktyvesni.

  Žmogiškųjų išteklių metodai pastaraisiais metais iš esmės pasikeitė, kad atitiktų kintančius darbuotojų ir įmonių poreikius. Naujausios tendencijos pabrėžia individualumą, lankstumą, įtraukimą ir gerovę. Įgyvendindami panašias metodikas, personalo skyriai gali atlikti svarbų vaidmenį didinant darbuotojų produktyvumą ir motyvaciją, todėl darbuotojai bus labiau įsitraukę ir sėkmingesni.
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...